-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Шкільні автобуси
Тендер Prozorro UA-2018-06-18-001900-a
Внесено зміни до тендерної документації, додаток 1,а саме п.4 п.п. 4.1, п.3 п.п. 3.2
Завершена
3 700 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 37 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 37 000.00 UAH
Номер:
81b63ab247834ce39b6bcdd2ef16984c
Внутрішній номер закупівлі:
2211696
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-06-18-001900-a
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ КРАСНОГРАДСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02146133
-
Адреса:
63304, Україна, Харківська область, місто Красноград Красноградський район, вулиця Соборна, будинок 77
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ольга Андрусенко +380508069008 buh.krasnograd@dniokh.gov.ua http://krasnograd-rvo.ucoz.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
34120000-4 Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осібАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
3 700 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
37 000.00 UAH
Період уточнення:
18.06.2018 15:09 - 25.06.2018 15:07
Період прийому пропозицій:
18.06.2018 15:09 - 05.07.2018 15:07
Аукціон:
06.07.2018 12:59 - 06.07.2018 13:20
Період кваліфікації:
06.07.2018 13:20 - 11.07.2018 11:14
Період завантаження договору:
06.07.2018 13:20 - 26.07.2018 13:20
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Шкільні автобуси
Кількість
2 одиниця
Період постачання
до 20.08.2018
Місце постачання
63304, Україна, Харківська область, місто Красноград, вул. Соборна, буд.77
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПП "АВТОМОБІЛЬНА КОМПАНІЯ "УКРАВТОСНАБ"
Оскарження: 06.07.2018 13:20 - 22.07.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
35856355
-
Контактна особа:
Виктор Маленко +380577164940,+380577164940,+380671588055 autosnab57@mail.ru
-
Адреса:
61128, Україна, Харківська область, місто Харків, ПРОСПЕКТ П'ЯТДЕСЯТИРІЧЧЯ СРСР, будинок 151-Д
Оскарження: 06.07.2018 13:20 - 22.07.2018 00:00
Початкова пропозиція
3 699 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 699 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
11.07.2018 11:14
Документи
23
Скарги
0
ТОВ "АВТО-БАС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41919370
-
Контактна особа:
Олександр Свідерок +380977511146 tender@avtobus.net.ua
-
Адреса:
03148, Україна, Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ ГНАТА ЮРИ, будинок 9, кімната 414
Початкова пропозиція
3 700 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 700 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
28
Скарги
0
Контракти
Номер:
59d4418e375c47e8803796192e173d4c
Ідентифікатор договору:
UA-2018-06-18-001900-a-b1
Постачальник:
ПП "АВТОМОБІЛЬНА КОМПАНІЯ "УКРАВТОСНАБ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35856355
-
Контактна особа:
Виктор Маленко +380577164940,+380577164940,+380671588055 autosnab57@mail.ru
-
Адреса:
61128, Україна, Харківська область, місто Харків, ПРОСПЕКТ П'ЯТДЕСЯТИРІЧЧЯ СРСР, будинок 151-Д
Номер договору:
25/07
Сума договору:
3 699 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
25.07.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Дата підписання:
25.07.2018 13:52
Статус:
Підписаний