-
Відкриті торги
-
КЕП
Шкільні автобуси
3 699 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
59d4418e375c47e8803796192e173d4c
Ідентифікатор договору:
UA-2018-06-18-001900-a-b1
Постачальник:
ПП "АВТОМОБІЛЬНА КОМПАНІЯ "УКРАВТОСНАБ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35856355
-
Контактна особа:
Виктор Маленко +380577164940,+380577164940,+380671588055 autosnab57@mail.ru
-
Адреса:
61128, Україна, Харківська область, місто Харків, ПРОСПЕКТ П'ЯТДЕСЯТИРІЧЧЯ СРСР, будинок 151-Д
Класифікатор ДК 021:2015:
34120000-4 Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осібАналіз за цим CPV
Номер договору:
25/07
Дата підписання:
25.07.2018 13:52
Період дії договору:
25.07.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Сума договору:
3 699 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 3 699 000.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Шкільні автобуси
Кількість
2 одиниця
Період постачання
до 20.08.2018
Місце постачання
63304, Україна, Харківська область, місто Красноград, вул. Соборна, буд.77
На карті