• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Покос трави ,бур'янів та карантинних рослин на території м. Світловодськ

Завершена

400 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 000.00 UAH
Номер: 97c0c386cfc643e4a5bd9f5d61e78fe5
Внутрішній номер закупівлі: 22093471
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-07-17-009251-a   
Замовник: Управління житлово-комунального господарства Світловодської міської ради
Контактна особа: Баглай Валерій Петрович 380523672570 uzhkkh@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 90700000-4 Послуги у сфері охорони довкілляАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 400 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 17.07.2024 16:56 - 22.07.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 17.07.2024 16:56 - 25.07.2024 00:00
Аукціон: 25.07.2024 12:16 - 25.07.2024 12:39
Період кваліфікації: 25.07.2024 12:39 - 26.07.2024 13:19
Період завантаження договору: 01.08.2024 00:00 - 11.08.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴400 000.00 Покос трави ,бур'янів та карантинних рослин на території м. Світловодськ