• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Покос трави ,бур'янів та карантинних рослин на території м. Світловодськ

Оголошено тендер

400 000.00 UAH
Номер: ce4b6033db2c4bef8b84a23096d86991
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-07-17-010913-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Управління житлово-комунального господарства Світловодської міської ради
Замовник: Управління житлово-комунального господарства Світловодської міської ради
Очікувана вартість: 400 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Покос трави ,бур'янів та карантинних рослин на території м. Світловодськ
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 90700000-4 Послуги у сфері охорони довкілля
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 17.07.2024 16:22

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума400 000.00 UAH