-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Трактор МТЗ 892.2. "Беларус" або "еквівалент"
Тендер Prozorro UA-2018-06-19-001250-a
Трактор МТЗ 892.2. "Беларус" або "еквівалент"
Завершена
1 180 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 11 800.00 UAH
мін. крок: 1% або 11 800.00 UAH
Номер:
af6a8aa003004209ac1f829f85446940
Внутрішній номер закупівлі:
2208876
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-06-19-001250-a
Замовник:
Державний навчальний заклад "Меденицький професійний ліцей"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02545436
-
Адреса:
82160, Україна, Львівська область, Меденичі, Дрогобицька, 32
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Липин Юлія Михайлівна 380680471351 mpldonloda@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
16700000-2 ТракториАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
1 180 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
11 800.00 UAH
Період уточнення:
19.06.2018 11:53 - 25.06.2018 10:00
Період прийому пропозицій:
19.06.2018 11:53 - 05.07.2018 10:00
Аукціон:
06.07.2018 15:45 - 06.07.2018 16:06
Період кваліфікації:
06.07.2018 16:06 - 11.07.2018 15:21
Період завантаження договору:
06.07.2018 16:06 - 26.07.2018 16:06
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Трактор МТЗ 892.2. "Беларус" або "еквівалент"
Кількість
2 одиниця
Період постачання
до 01.10.2018
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "УКРАВТОЗАПЧАСТИНА"
Оскарження: 06.07.2018 16:06 - 22.07.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
30722204
-
Контактна особа:
Наталія Бичкова +380504416970 bychkova@uaz-upi.com
-
Адреса:
02088, Україна, Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ ПЕРШОГО ТРАВНЯ, будинок 1-А
Оскарження: 06.07.2018 16:06 - 22.07.2018 00:00
Початкова пропозиція
1 104 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 062 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
11.07.2018 15:21
Документи
28
Скарги
0
ТОВ "Техноторг"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30976452
-
Контактна особа:
Юрій Панна +380675185074 tender1@technotorg.com
-
Адреса:
54025, Україна, Миколаївська область, м. Миколаїв, проспект Героїв Сталінграду, 113
Початкова пропозиція
1 105 800.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 062 200.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
3
Скарги
0
Контракти
Номер:
2b1e1b72c69f4c41b110c0f529b2304f
Ідентифікатор договору:
UA-2018-06-19-001250-a-b1
Постачальник:
ТОВ "УКРАВТОЗАПЧАСТИНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30722204
-
Контактна особа:
Наталія Бичкова +380504416970 bychkova@uaz-upi.com
-
Адреса:
02088, Україна, Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ ПЕРШОГО ТРАВНЯ, будинок 1-А
Номер договору:
21
Сума договору:
1 062 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
23.07.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Дата підписання:
23.07.2018 17:00
Статус:
Підписаний