-
Відкриті торги
-
КЕП
Трактор МТЗ 892.2. "Беларус" або "еквівалент"
Договір закупівлі товару (предмет договору: Трактор МТЗ 892.2 "Беларус" 2 од.)
1 062 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
2b1e1b72c69f4c41b110c0f529b2304f
Ідентифікатор договору:
UA-2018-06-19-001250-a-b1
Постачальник:
ТОВ "УКРАВТОЗАПЧАСТИНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30722204
-
Контактна особа:
Наталія Бичкова +380504416970 bychkova@uaz-upi.com
-
Адреса:
02088, Україна, Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ ПЕРШОГО ТРАВНЯ, будинок 1-А
Класифікатор ДК 021:2015:
16700000-2 ТракториАналіз за цим CPV
Опис:
Договір закупівлі товару (предмет договору: Трактор МТЗ 892.2 "Беларус" 2 од.)
Номер договору:
21
Дата підписання:
23.07.2018 17:00
Період дії договору:
23.07.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Сума договору:
1 062 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 1 062 000.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Трактор МТЗ 892.2. "Беларус" або "еквівалент"
Кількість
2 одиниця
Період постачання
до 01.10.2018