-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
код ДК 021:2015-03410000-7 Деревина (Деревина дров’яна непромислового використання)
Тендер Prozorro UA-2024-07-16-006635-a
Тендерна документація розроблена на виконання вимог Закону України «Про публічні закупівлі» (далі Закон) з врахуванням особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 (зі змінами), далі Особливості. Терміни, які використовуються в цій документації, вживаються у значенні, наведеному в Законі та Особливостях.
Завершена
672 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 360.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 360.00 UAH
Номер:
d48c1399f623489baebb092d0bc012e3
Внутрішній номер закупівлі:
22081831
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-07-16-006635-a
Замовник:
Степангородський ліцей Володимирецької селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
22552906
-
Адреса:
34314, Україна, Рівненська область, Вараський район, село Степангород,, вул. Шевченка Т., будинок 59
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Кречко Максим Іванович +380978540165 stepangorod@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
672 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
16.07.2024 15:11 - 21.07.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
16.07.2024 15:11 - 24.07.2024 10:00
Аукціон:
25.07.2024 13:52 - 25.07.2024 14:15
Період кваліфікації:
25.07.2024 14:15 - 30.07.2024 15:41
Період завантаження договору:
05.08.2024 00:00 - 15.08.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴672 000.00 код ДК 021:2015-03410000-7 Деревина (Деревина дров’яна непромислового використання)