• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

код ДК 021:2015-03410000-7 Деревина (Деревина дров’яна непромислового використання)

Оголошено тендер

672 000.00 UAH
Номер: 6d4f3f55367a451caa3ce231d41a0ced
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-07-16-007816-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Степангородський ліцей Володимирецької селищної ради
Замовник: Степангородський ліцей Володимирецької селищної ради
Очікувана вартість: 672 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: код ДК 021:2015-03410000-7 Деревина (Деревина дров’яна непромислового використання)
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 03410000-7 Деревина
КЕКВ: 2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування: 16.07.2024 14:49

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
код ДК 021:2015-03410000-7 Деревина (Деревина дров’яна непромислового використання)
Код ДК 021:2015: 03410000-7 Деревина
Кількість 480 метр кубічний
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума672 000.00 UAH