-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
33600000-6 Фармацевтична продукція
Тендер Prozorro UA-2024-07-15-007451-a
Фармацевтична продукція
Торги не відбулися
112 158.23
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 1 121.58 UAH
мін. крок: 1% або 1 121.58 UAH
Номер:
4d8b8e67efe34dd7a4a3791d51692d7a
Внутрішній номер закупівлі:
22072842
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-07-15-007451-a
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МОРСЬКИЙ ТОРГОВЕЛЬНИЙ ПОРТ "ПІВДЕННИЙ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
04704790
-
Адреса:
65481, Україна, Одеська область, Одеський р-н, місто Южне, вул.Берегова, 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Оксана Кладко +380487507623 oksana.kladko@port-yuzhny.com.ua http://www.port-yuzhny.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
33600000-6 Фармацевтична продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
112 158.23 UAH без ПДВ
Період уточнення:
15.07.2024 15:37 - 20.07.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
15.07.2024 15:37 - 23.07.2024 12:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴112 158.23 33600000-6 Фармацевтична продукція