• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

33600000-6 Фармацевтична продукція

Оголошено тендер

120 009.31 UAH
Номер: bdae9f634b5641e3b05704bd3db741d4
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-07-15-009404-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МОРСЬКИЙ ТОРГОВЕЛЬНИЙ ПОРТ "ПІВДЕННИЙ"
Замовник: ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МОРСЬКИЙ ТОРГОВЕЛЬНИЙ ПОРТ "ПІВДЕННИЙ"
Очікувана вартість: 120 009.31 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Примітки: Фармацевтична продукція
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Дата опублікування: 15.07.2024 15:34

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума120 009.31 UAH