-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування (щітка швабра зі скребком для миття підлоги з довгою ручкою 2в1; щітка з коротким ворсом; швабра для вікон; губка кухонна 1пак.х5шт; серветка абразивная York або еквівалент 1пак.х3шт 13х14см.; відро оцінковане 12л; відро оцінковане 15л; мотузкова швабра для підлоги; таз оцінкований 27л(овальний) з ручками; бак оцінкований 32 л з кришкою; ванна оцінкована 120л овал; таз пластмасовий господарський 20 л; прищіпки пластикові (72 мм) різнокольорові 1пак.х20 шт.; Губка кухонна крупнопориста 1пакх5 шт, 100 х 70 х 35 мм.; щітка для миття посуду з жорсткою поліпропіленовою щетиною; скребок для посуду; терка кормова ручна 39х23; совок для сміття пластиковий "Горизонт" або еквівалент; щітка синтетична для тротуарной плитки, 500 мм.; совок металевий; миска для годування 1л.; щітка з ручкою у вигляді прасування Konex або еквівалент 15х6 см.; миска для годування 0.45л.; таз пластиковий 15л.; єршик для унітазу підлоговий; ніж кухонний 20см STENSON або еквівалент; сковорода діаметр 28 см висота 6.5см,без кришки; пістолет для розпилення води високого тиску з латунною насадкою; метла пластікова з дерев'яною ручкой; набір ножів кухоних з нержавіючої сталі 5предметів у наборі (лезо 9/12/15/20см); щітка для миття 24 см з держаком; щітка по металу; губки кухоні Domi або еквівалент сверхвеликі, 1пак.х3 шт.; туалет без рамки для кошенят; миска для гризунів "Лариска" або еквівалент; гачок для змій 48-130 см.; таз прямокутний 65л; таз пластм. 50л 70х40х24см; совки фасувальні; сірники.; таз круглий; пластикова миска харчова; таз пластиковий 54,5х42,6х21 см білий 30 л.; ведро харчове 10л.; миска для собак Trixie або еквівалент; автопоїлка чашкова для ВРХ і коней (пластік); губка автомобильна 22х12х7 см.)
Тендер Prozorro UA-2024-07-13-000345-a
Завершена
159 096.41
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 590.96 UAH
мін. крок: 1% або 1 590.96 UAH
Номер:
49fe0cbfca4b4ee7ad79253487a9b375
Внутрішній номер закупівлі:
22064917
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-07-13-000345-a
Замовник:
Комунальна установа Миколаївський зоопарк
×
-
Код ЄДРПОУ:
02219760
-
Адреса:
54003, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, площа Миколи Леонтовича, буд. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Андрусяк Вадим Григорович +380675190685 zoo.sekretar@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
159 096.41 UAH з ПДВ
Період уточнення:
13.07.2024 14:54 - 19.07.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
13.07.2024 14:54 - 22.07.2024 09:00
Аукціон:
23.07.2024 12:34 - 23.07.2024 12:57
Період кваліфікації:
23.07.2024 12:57 - 23.07.2024 15:40
Період завантаження договору:
29.07.2024 00:00 - 08.08.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴159 096.41 щітка швабра зі скребком для миття підлоги з довгою ручкою 2в1; щітка з коротким ворсом; швабра для вікон; губка кухонна 1пак.х5шт; серветка абразивная York або еквівалент 1пак.х3шт 13х14см.; відро оцінковане 12л; відро оцінковане 15л; мотузкова швабра для підлоги; таз оцінкований 27л(овальний) з ручками; бак оцінкований 32 л з кришкою; ванна оцінкована 120л овал; таз пластмасовий господарський 20 л; прищіпки пластикові (72 мм) різнокольорові 1пак.х20 шт.; Губка кухонна з великими порами 1пакх5 шт, 100 х 70 х 35 мм.; щітка для миття посуду з жорсткою поліпропіленовою щетиною; скребок для посуду; терка кормова ручна 39х23; совок для сміття пластиковий "Горизонт" або еквівалент; щітка синтетична для тротуарной плитки, 500 мм.; совок металевий; миска для годування 1л.; щітка з ручкою у вигляді прасування Konex або еквівалент 15х6 см.; миска для годування 0.45л.; таз пластиковий 15л.; єршик для унітазу підлоговий; ніж кухонний 20см STENSON або еквівалент; сковорода діаметр 28 см висота 6.5см,без кришки; пістолет для розпилення води високого тиску з латунною насадкою; мітла пластікова з дерев'яною ручкой; набір ножів кухоних з нержавіючої сталі 5предметів у наборі (лезо 9/12/15/20см); щітка для миття 24 см з держаком; щітка по металу; губки кухоні Domi або еквівалент сверхвеликі, 1пак.х3 шт.; туалет без рамки для кошенят; миска для гризунів "Лариска" або еквівалент; гачок для змій 48-130 см.; таз прямокутний 65л; таз пластм. 50л 70х40х24см; совки фасувальні; сірники.; таз круглий; пластикова миска харчова; таз пластиковий 54,5х42,6х21 см білий 30 л.; ведро харчове 10л.; миска для собак Trixie або еквівалент; автопоїлка чашкова для ВРХ і коней (пластік); губка автомобильна 22х12х7 см.