-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування (щітка швабра зі скребком для миття підлоги з довгою ручкою 2в1; щітка з коротким ворсом; швабра для вікон; губка кухонна 1пак.х5шт; серветка абразивная York або еквівалент 1пак.х3шт 13х14см.; відро оцінковане 12л; відро оцінковане 15л; мотузкова швабра для підлоги; таз оцінкований 27л(овальний) з ручками; бак оцінкований 32 л з кришкою; ванна оцінкована 120л овал; таз пластмасовий господарський 20 л; прищіпки пластикові (72 мм) різнокольорові 1пак.х20 шт.; Губка кухонна крупнопориста 1пакх5 шт, 100 х 70 х 35 мм.; щітка для миття посуду з жорсткою поліпропіленовою щетиною; скребок для посуду; терка кормова ручна 39х23; совок для сміття пластиковий "Горизонт" або еквівалент; щітка синтетична для тротуарной плитки, 500 мм.; совок металевий; миска для годування 1л.; щітка з ручкою у вигляді прасування Konex або еквівалент 15х6 см.; миска для годування 0.45л.; таз пластиковий 15л.; єршик для унітазу підлоговий; ніж кухонний 20см STENSON або еквівалент; сковорода діаметр 28 см висота 6.5см,без кришки; пістолет для розпилення води високого тиску з латунною насадкою; метла пластікова з дерев'яною ручкой; набір ножів кухоних з нержавіючої сталі 5предметів у наборі (лезо 9/12/15/20см); щітка для миття 24 см з держаком; щітка по металу; губки кухоні Domi або еквівалент сверхвеликі, 1пак.х3 шт.; туалет без рамки для кошенят; миска для гризунів "Лариска" або еквівалент; гачок для змій 48-130 см.; таз прямокутний 65л; таз пластм. 50л 70х40х24см; совки фасувальні; сірники.; таз круглий; пластикова миска харчова; таз пластиковий 54,5х42,6х21 см білий 30 л.; ведро харчове 10л.; миска для собак Trixie або еквівалент; автопоїлка чашкова для ВРХ і коней (пластік); губка автомобильна 22х12х7 см.)
Оголошено тендер
159 096.41
UAH
Номер:
379b1b6807674a34a4a8e2a38ee02ad8
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-07-13-000241-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальна установа Миколаївський зоопарк
×
-
Код ЄДРПОУ:
02219760
-
Адреса:
54003, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, площа Миколи Леонтовича, буд. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальна установа Миколаївський зоопарк
×
-
Код ЄДРПОУ:
02219760
-
Адреса:
54003, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, площа Миколи Леонтовича, буд. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
159 096.41 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування (щітка швабра зі скребком для миття підлоги з довгою ручкою 2в1; щітка з коротким ворсом; швабра для вікон; губка кухонна 1пак.х5шт; серветка абразивная York або еквівалент 1пак.х3шт 13х14см.; відро оцінковане 12л; відро оцінковане 15л; мотузкова швабра для підлоги; таз оцінкований 27л(овальний) з ручками; бак оцінкований 32 л з кришкою; ванна оцінкована 120л овал; таз пластмасовий господарський 20 л; прищіпки пластикові (72 мм) різнокольорові 1пак.х20 шт.; Губка кухонна крупнопориста 1пакх5 шт, 100 х 70 х 35 мм.; щітка для миття посуду з жорсткою поліпропіленовою щетиною; скребок для посуду; терка кормова ручна 39х23; совок для сміття пластиковий "Горизонт" або еквівалент; щітка синтетична для тротуарной плитки, 500 мм.; совок металевий; миска для годування 1л.; щітка з ручкою у вигляді прасування Konex або еквівалент 15х6 см.; миска для годування 0.45л.; таз пластиковий 15л.; єршик для унітазу підлоговий; ніж кухонний 20см STENSON або еквівалент; сковорода діаметр 28 см висота 6.5см,без кришки; пістолет для розпилення води високого тиску з латунною насадкою; метла пластікова з дерев'яною ручкой; набір ножів кухоних з нержавіючої сталі 5предметів у наборі (лезо 9/12/15/20см); щітка для миття 24 см з держаком; щітка по металу; губки кухоні Domi або еквівалент сверхвеликі, 1пак.х3 шт.; туалет без рамки для кошенят; миска для гризунів "Лариска" або еквівалент; гачок для змій 48-130 см.; таз прямокутний 65л; таз пластм. 50л 70х40х24см; совки фасувальні; сірники.; таз круглий; пластикова миска харчова; таз пластиковий 54,5х42,6х21 см білий 30 л.; ведро харчове 10л.; миска для собак Trixie або еквівалент; автопоїлка чашкова для ВРХ і коней (пластік); губка автомобильна 22х12х7 см.)
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування
Дата опублікування:
13.07.2024 13:25
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
П.10 Постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022р. № 1178 (зі змінами) (надалі - Особливості) вимагає Замовників здійснювати закупівлі товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту, предмет закупівлі яких визначається відповідно до пункту 3 розділу II Порядку визначення предмета закупівлі, затвердженого наказом Мінекономіки від 15 квітня 2020р. № 708 (далі - послуги з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, шляхом застосування відкритих торгів у порядку, визначеному цими особливостями. Таким чином, за умови ст.4 Закону з урахуванням п. 14 Особливостей для забеспечення потреби Замовника, враховуючі вартістні межі, предбаченими Особливостями для данної закупівлі є необхідність провести відкрити торги з особливостями.
-
Дата публікації:
13.07.2024 13:27
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума159 096.41 UAH