-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Бензин А-95 (паливо моторне альтернативне А-95), дизельне паливо (Код за ДК 021:2015: 09130000-9 - Нафта і дистиляти)
Тендер Prozorro UA-2024-07-12-008091-a
Завершена
978 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 9 780.00 UAH
мін. крок: 1% або 9 780.00 UAH
Номер:
98c006220ff14ba284c19d50a06ec93a
Внутрішній номер закупівлі:
22062447
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-07-12-008091-a
Замовник:
Окнянська селищна рада Подільського району Одеської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04379924
-
Адреса:
67900, Україна, Одеська область, смт Окни, вул. Незалежності, 2
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Залевська Валентина Олександрівна +380486121043 selychna5@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
978 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
12.07.2024 15:04 - 17.07.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
12.07.2024 15:04 - 20.07.2024 00:00
Період кваліфікації:
20.07.2024 00:00 - 22.07.2024 20:00
Період завантаження договору:
28.07.2024 00:00 - 07.08.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴978 000.00 Бензин А-95 (паливо моторне альтернативне А-95), дизельне паливо (Код за ДК 021:2015: 09130000-9 - Нафта і дистиляти)