-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Бензин А-95 (паливо моторне альтернативне А-95), дизельне паливо (Код за ДК 021:2015: 09130000-9 - Нафта і дистиляти)
Оголошено тендер
978 000.00
UAH
Номер:
b7d480b6dd514b0fbefaf1c47bb4233f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-07-12-009571-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Окнянська селищна рада Подільського району Одеської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04379924
-
Адреса:
67900, Україна, Одеська область, смт Окни, вул. Незалежності, 2
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Окнянська селищна рада Подільського району Одеської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04379924
-
Адреса:
67900, Україна, Одеська область, смт Окни, вул. Незалежності, 2
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
978 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Бензин А-95 (паливо моторне альтернативне А-95), дизельне паливо (Код за ДК 021:2015: 09130000-9 - Нафта і дистиляти)
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистиляти
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
12.07.2024 14:43
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Бензин А-95 (паливо моторне альтернативне А-95)
Кількість
12000 тонна
Період постачання
до 31.12.2024
Дизельне паливо
Кількість
6000 тонна
Період постачання
до 31.12.2024
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума978 000.00 UAH