• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Капітальний ремонт даху житлового будинку за адресою: вулиця Гайдая 14, село Гореничі Бучанського району Київської області

Завершена

2 242 970.40 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 11 214.85 UAH
Номер: d93390abf8b6405d89d13c557b9d1507
Внутрішній номер закупівлі: 22057462
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-07-12-003132-a   
Замовник: ПКГ "Гореничі"
Контактна особа: Наталія Партечко +380973055378 tender23242220@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Очікувана вартість: 2 242 970.40 UAH з ПДВ
Період уточнення: 12.07.2024 11:06 - 24.07.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 12.07.2024 11:06 - 27.07.2024 00:00
Період кваліфікації: 27.07.2024 00:00 - 02.08.2024 10:26
Період завантаження договору: 08.08.2024 00:00 - 18.08.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴2 242 970.40 Капітальний ремонт даху житлового будинку за адресою: вулиця Гайдая 14, село Гореничі Бучанського району Київської області