-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт даху житлового будинку за адресою: вулиця Гайдая 14, село Гореничі Бучанського району Київської області
Оголошено тендер
2 242 970.40
UAH
Номер:
910755c1a6d3467db412237ad0164e7c
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-07-12-002088-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ПКГ "Гореничі"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23242220
-
Адреса:
08114, Україна, Київська область, с. Гореничі, вул.Соборна, будинок 204
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ПКГ "Гореничі"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23242220
-
Адреса:
08114, Україна, Київська область, с. Гореничі, вул.Соборна, будинок 204
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
2 242 970.40 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Капітальний ремонт даху житлового будинку за адресою: вулиця Гайдая 14, село Гореничі Бучанського району Київської області
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація
КЕКВ:
3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
12.07.2024 09:56
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума2 242 970.40 UAH