• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

Комплект мультимедійного обладнання (інтерактивна панель)

Завершена

468 560.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 342.80 UAH
Номер: c4eacd8973a14651b6ddfd8ce584da49
Внутрішній номер закупівлі: 22053053
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-07-11-009263-a   
Замовник: "ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ПІДГОРОДНЯНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ"
Контактна особа: Юлія Чванкіна +380979813691 osvita_pidgorodne@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 468 560.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 11.07.2024 16:27 - 16.07.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 11.07.2024 16:27 - 19.07.2024 00:00
Період кваліфікації: 19.07.2024 00:00 - 22.07.2024 15:43
Період завантаження договору: 28.07.2024 00:00 - 07.08.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴468 560.00 Комплект мультимедійного обладнання (інтерактивна панель)