• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Комплект мультимедійного обладнання (інтерактивна панель)

Оголошено тендер

468 560.00 UAH
Номер: 977a014ecaa04220a48a15f4f43b0164
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-07-10-009039-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: "ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ПІДГОРОДНЯНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ"
Замовник: "ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ПІДГОРОДНЯНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ"
Очікувана вартість: 468 560.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Комплект мультимедійного обладнання (інтерактивна панель)
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 10.07.2024 15:09

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума468 560.00 UAH