-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Код національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - 22810000-1 - Паперові чи картонні реєстраційні журнали (КЛАСНИЙ ЖУРНАЛ 1-4 КЛАС, КЛАСНИЙ ЖУРНАЛ 5-11 КЛАС, СВІДОЦТВО ДОСЯГНЕНЬ УЧНІВ 1-2 КЛАСІВ, СВІДОЦТВО ДОСЯГНЕНЬ УЧНІВ 3-4 КЛАСІВ, СВІДОЦТВО ДОСЯГНЕНЬ УЧНІВ 5-6 КЛАСІВ, ТАБЕЛЬ НАВЧАЛЬНИХ ДОСЯГНЕНЬ ДЛЯ УЧНІВ 7-11 КЛАСІВ, ЖУРНАЛ ПЛАНУВАННЯ ТА ОБЛІКУ РОБОТИ ГУРТКА, ОСОБОВА СПРАВА УЧНЯ (УЧЕНИЦІ), ЖУРНАЛ ОБЛІКУ РУХУ УЧНІВ, АЛФАВІТНА КНИГА ЗАПИСУ УЧНІВ, КНИГА НАКАЗІВ З ОСНОВНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ, КНИГА НАКАЗІВ З КАДРОВИХ ПИТАНЬ, ЖУРНАЛ ОБЛІКУ ПРОПУЩЕНИХ ТА ЗАМІНЕНИХ УРОКІВ, ЖУРНАЛ ОБЛІКУ ЩОДЕННОГО ВІДВІДУВАННЯ ГРУПИ ДІТЬМИ ЗАКЛАДУ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ, ЖУРНАЛ ГРУПИ ПРОДОВЖЕНОГО ДНЯ, ЖУРНАЛ ОБЛІКУ РОБОТИ ГРУПИ ДЮСШ, ЖУРНАЛ ГРУПИ ПРОДОВЖЕНОГО ДНЯ, КНИГА ЗАПИСІВ НАСЛІДКІВ ВНУТРІШНЬОГО КОНТРОЛЮ, КНИГА ПРОТОКОЛІВ ЗАСІДАНЬ ПЕДАГОГІЧНОЇ РАДИ, ЖУРНАЛ ОБЛІКУ ВИХІДНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ, ЖУРНАЛ ОБЛІКУ ВХІДНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ, ЖУРНАЛ ІНКЛЮЗИВНОГО НАВЧАННЯ, ЖУРНАЛ РЕЄСТРАЦІЇ ІНСТРУКТАЖІВ З ОХОРОНИ ПРАЦІ, ЖУРНАЛ ДЛЯ КОРЕКЦІЙНО-РОЗВИТКОВИХ ЗАНЯТЬ, ЖУРНАЛ БРОКЕРАЖУ ГОТОВОЇ ПРОДУКЦІЇ, КНИГА ВІДОМОСТІ ПРО ДІТЕЙ ТА БАТЬКІВ, ЖУРНАЛ ПРИБУТТЯ (ВИБУТТЯ) ДІТЕЙ ЗДО, ЖУРНАЛ ТЕМПЕРАТУРНОГО СКРИНІНГУ, ЖУРНАЛ АНТРОПОМЕТРІЇ, ЖУРНАЛ МЕДИКО – ПЕДАГОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ ЗДО, ЖУРНАЛ ВИХІДНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ тип 2, ЖУРНАЛ ВХІДНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ тип 2)
Тендер Prozorro UA-2024-07-11-008902-a
Завершена
110 592.40
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 553.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 553.00 UAH
Номер:
46b83d42add44a548e10bba28b0b2974
Внутрішній номер закупівлі:
22052673
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-07-11-008902-a
Замовник:
Гуманітарне управління Городоцької міської ради Львівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
44101707
-
Адреса:
81500, Україна, Львівська область, Horodok, Dzherelna Street, 16
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Нестер Світлана Миколаївна +380686200030 gorodokgum@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
22810000-1 Паперові чи картонні реєстраційні журналиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
110 592.40 UAH з ПДВ
Період уточнення:
11.07.2024 16:08 - 16.07.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
11.07.2024 16:08 - 19.07.2024 00:00
Період кваліфікації:
19.07.2024 00:00 - 19.07.2024 08:51
Період завантаження договору:
25.07.2024 00:00 - 04.08.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴110 592.40 Код національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - 22810000-1 - Паперові чи картонні реєстраційні журнали (КЛАСНИЙ ЖУРНАЛ 1-4 КЛАС, КЛАСНИЙ ЖУРНАЛ 5-11 КЛАС, СВІДОЦТВО ДОСЯГНЕНЬ УЧНІВ 1-2 КЛАСІВ, СВІДОЦТВО ДОСЯГНЕНЬ УЧНІВ 3-4 КЛАСІВ, СВІДОЦТВО ДОСЯГНЕНЬ УЧНІВ 5-6 КЛАСІВ, ТАБЕЛЬ НАВЧАЛЬНИХ ДОСЯГНЕНЬ ДЛЯ УЧНІВ 7-11 КЛАСІВ, ЖУРНАЛ ПЛАНУВАННЯ ТА ОБЛІКУ РОБОТИ ГУРТКА, ОСОБОВА СПРАВА УЧНЯ (УЧЕНИЦІ), ЖУРНАЛ ОБЛІКУ РУХУ УЧНІВ, АЛФАВІТНА КНИГА ЗАПИСУ УЧНІВ, КНИГА НАКАЗІВ З ОСНОВНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ, КНИГА НАКАЗІВ З КАДРОВИХ ПИТАНЬ, ЖУРНАЛ ОБЛІКУ ПРОПУЩЕНИХ ТА ЗАМІНЕНИХ УРОКІВ, ЖУРНАЛ ОБЛІКУ ЩОДЕННОГО ВІДВІДУВАННЯ ГРУПИ ДІТЬМИ ЗАКЛАДУ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ, ЖУРНАЛ ГРУПИ ПРОДОВЖЕНОГО ДНЯ, ЖУРНАЛ ОБЛІКУ РОБОТИ ГРУПИ ДЮСШ, ЖУРНАЛ ГРУПИ ПРОДОВЖЕНОГО ДНЯ, КНИГА ЗАПИСІВ НАСЛІДКІВ ВНУТРІШНЬОГО КОНТРОЛЮ, КНИГА ПРОТОКОЛІВ ЗАСІДАНЬ ПЕДАГОГІЧНОЇ РАДИ, ЖУРНАЛ ОБЛІКУ ВИХІДНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ, ЖУРНАЛ ОБЛІКУ ВХІДНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ, ЖУРНАЛ ІНКЛЮЗИВНОГО НАВЧАННЯ, ЖУРНАЛ РЕЄСТРАЦІЇ ІНСТРУКТАЖІВ З ОХОРОНИ ПРАЦІ, ЖУРНАЛ ДЛЯ КОРЕКЦІЙНО-РОЗВИТКОВИХ ЗАНЯТЬ, ЖУРНАЛ БРОКЕРАЖУ ГОТОВОЇ ПРОДУКЦІЇ, КНИГА ВІДОМОСТІ ПРО ДІТЕЙ ТА БАТЬКІВ, ЖУРНАЛ ПРИБУТТЯ (ВИБУТТЯ) ДІТЕЙ ЗДО, ЖУРНАЛ ТЕМПЕРАТУРНОГО СКРИНІНГУ, ЖУРНАЛ АНТРОПОМЕТРІЇ, ЖУРНАЛ МЕДИКО – ПЕДАГОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ ЗДО, ЖУРНАЛ ВИХІДНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ тип 2, ЖУРНАЛ ВХІДНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ тип 2)