• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Код національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - 22810000-1 - Паперові чи картонні реєстраційні журнали (КЛАСНИЙ ЖУРНАЛ 1-4 КЛАС, КЛАСНИЙ ЖУРНАЛ 5-11 КЛАС, СВІДОЦТВО ДОСЯГНЕНЬ УЧНІВ 1-2 КЛАСІВ, СВІДОЦТВО ДОСЯГНЕНЬ УЧНІВ 3-4 КЛАСІВ, СВІДОЦТВО ДОСЯГНЕНЬ УЧНІВ 5-6 КЛАСІВ, ТАБЕЛЬ НАВЧАЛЬНИХ ДОСЯГНЕНЬ ДЛЯ УЧНІВ 7-11 КЛАСІВ, ЖУРНАЛ ПЛАНУВАННЯ ТА ОБЛІКУ РОБОТИ ГУРТКА, ОСОБОВА СПРАВА УЧНЯ (УЧЕНИЦІ), ЖУРНАЛ ОБЛІКУ РУХУ УЧНІВ, АЛФАВІТНА КНИГА ЗАПИСУ УЧНІВ, КНИГА НАКАЗІВ З ОСНОВНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ, КНИГА НАКАЗІВ З КАДРОВИХ ПИТАНЬ, ЖУРНАЛ ОБЛІКУ ПРОПУЩЕНИХ ТА ЗАМІНЕНИХ УРОКІВ, ЖУРНАЛ ОБЛІКУ ЩОДЕННОГО ВІДВІДУВАННЯ ГРУПИ ДІТЬМИ ЗАКЛАДУ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ, ЖУРНАЛ ГРУПИ ПРОДОВЖЕНОГО ДНЯ, ЖУРНАЛ ОБЛІКУ РОБОТИ ГРУПИ ДЮСШ, ЖУРНАЛ ГРУПИ ПРОДОВЖЕНОГО ДНЯ, КНИГА ЗАПИСІВ НАСЛІДКІВ ВНУТРІШНЬОГО КОНТРОЛЮ, КНИГА ПРОТОКОЛІВ ЗАСІДАНЬ ПЕДАГОГІЧНОЇ РАДИ, ЖУРНАЛ ОБЛІКУ ВИХІДНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ, ЖУРНАЛ ОБЛІКУ ВХІДНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ, ЖУРНАЛ ІНКЛЮЗИВНОГО НАВЧАННЯ, ЖУРНАЛ РЕЄСТРАЦІЇ ІНСТРУКТАЖІВ З ОХОРОНИ ПРАЦІ, ЖУРНАЛ ДЛЯ КОРЕКЦІЙНО-РОЗВИТКОВИХ ЗАНЯТЬ, ЖУРНАЛ БРОКЕРАЖУ ГОТОВОЇ ПРОДУКЦІЇ, КНИГА ВІДОМОСТІ ПРО ДІТЕЙ ТА БАТЬКІВ, ЖУРНАЛ ПРИБУТТЯ (ВИБУТТЯ) ДІТЕЙ ЗДО, ЖУРНАЛ ТЕМПЕРАТУРНОГО СКРИНІНГУ, ЖУРНАЛ АНТРОПОМЕТРІЇ, ЖУРНАЛ МЕДИКО – ПЕДАГОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ ЗДО, ЖУРНАЛ ВИХІДНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ тип 2, ЖУРНАЛ ВХІДНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ тип 2)

Оголошено тендер

110 592.40 UAH
Номер: 9a210bd7c48543f5873c3dfaae6518dd
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-07-11-010832-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Гуманітарне управління Городоцької міської ради Львівської області
Замовник: Гуманітарне управління Городоцької міської ради Львівської області
Очікувана вартість: 110 592.40 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Код національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - 22810000-1 - Паперові чи картонні реєстраційні журнали (КЛАСНИЙ ЖУРНАЛ 1-4 КЛАС, КЛАСНИЙ ЖУРНАЛ 5-11 КЛАС, СВІДОЦТВО ДОСЯГНЕНЬ УЧНІВ 1-2 КЛАСІВ, СВІДОЦТВО ДОСЯГНЕНЬ УЧНІВ 3-4 КЛАСІВ, СВІДОЦТВО ДОСЯГНЕНЬ УЧНІВ 5-6 КЛАСІВ, ТАБЕЛЬ НАВЧАЛЬНИХ ДОСЯГНЕНЬ ДЛЯ УЧНІВ 7-11 КЛАСІВ, ЖУРНАЛ ПЛАНУВАННЯ ТА ОБЛІКУ РОБОТИ ГУРТКА, ОСОБОВА СПРАВА УЧНЯ (УЧЕНИЦІ), ЖУРНАЛ ОБЛІКУ РУХУ УЧНІВ, АЛФАВІТНА КНИГА ЗАПИСУ УЧНІВ, КНИГА НАКАЗІВ З ОСНОВНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ, КНИГА НАКАЗІВ З КАДРОВИХ ПИТАНЬ, ЖУРНАЛ ОБЛІКУ ПРОПУЩЕНИХ ТА ЗАМІНЕНИХ УРОКІВ, ЖУРНАЛ ОБЛІКУ ЩОДЕННОГО ВІДВІДУВАННЯ ГРУПИ ДІТЬМИ ЗАКЛАДУ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ, ЖУРНАЛ ГРУПИ ПРОДОВЖЕНОГО ДНЯ, ЖУРНАЛ ОБЛІКУ РОБОТИ ГРУПИ ДЮСШ, ЖУРНАЛ ГРУПИ ПРОДОВЖЕНОГО ДНЯ, КНИГА ЗАПИСІВ НАСЛІДКІВ ВНУТРІШНЬОГО КОНТРОЛЮ, КНИГА ПРОТОКОЛІВ ЗАСІДАНЬ ПЕДАГОГІЧНОЇ РАДИ, ЖУРНАЛ ОБЛІКУ ВИХІДНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ, ЖУРНАЛ ОБЛІКУ ВХІДНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ, ЖУРНАЛ ІНКЛЮЗИВНОГО НАВЧАННЯ, ЖУРНАЛ РЕЄСТРАЦІЇ ІНСТРУКТАЖІВ З ОХОРОНИ ПРАЦІ, ЖУРНАЛ ДЛЯ КОРЕКЦІЙНО-РОЗВИТКОВИХ ЗАНЯТЬ, ЖУРНАЛ БРОКЕРАЖУ ГОТОВОЇ ПРОДУКЦІЇ, КНИГА ВІДОМОСТІ ПРО ДІТЕЙ ТА БАТЬКІВ, ЖУРНАЛ ПРИБУТТЯ (ВИБУТТЯ) ДІТЕЙ ЗДО, ЖУРНАЛ ТЕМПЕРАТУРНОГО СКРИНІНГУ, ЖУРНАЛ АНТРОПОМЕТРІЇ, ЖУРНАЛ МЕДИКО – ПЕДАГОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ ЗДО, ЖУРНАЛ ВИХІДНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ тип 2, ЖУРНАЛ ВХІДНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ тип 2)
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 22810000-1 Паперові чи картонні реєстраційні журнали
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 11.07.2024 15:51

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума110 592.40 UAH