-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Комплект мультимедійного обладнання. Тип 1
Тендер Prozorro UA-2024-07-09-004159-a
Завершена
482 800.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 414.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 414.00 UAH
Номер:
b28e4729b6284fa3b9aec5991b4badca
Внутрішній номер закупівлі:
22026755
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-07-09-004159-a
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ БІЛЕЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43041459
-
Адреса:
47707, Україна, Тернопільська область, с. Біла, вул. Молодіжна, буд. 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Марія Дмитроца +380969505727 maria.matviiv24@gmail.com http://otgteachers.blogspot.com/
Класифікатор ДК 021:2015:
32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
482 800.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
09.07.2024 12:02 - 14.07.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
09.07.2024 12:02 - 17.07.2024 00:00
Період кваліфікації:
17.07.2024 00:00 - 17.07.2024 16:03
Період завантаження договору:
23.07.2024 00:00 - 02.08.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴482 800.00 Комплект мультимедійного обладнання. Тип 1