• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Комплект мультимедійного обладнання. Тип 1

Оголошено тендер

482 800.00 UAH
Номер: 0530582c155840e2a934035d17ff938b
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-07-09-005110-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ВІДДІЛ ОСВІТИ БІЛЕЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Замовник: ВІДДІЛ ОСВІТИ БІЛЕЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Очікувана вартість: 482 800.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Комплект мультимедійного обладнання. Тип 1
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 09.07.2024 11:47

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума96 600.00 UAH
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума386 200.00 UAH