-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Фармацевтична продукція
Тендер Prozorro UA-2024-07-08-004330-a
Завершена
145 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 725.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 725.00 UAH
Номер:
62dd3f57821f43df8a70d2d01677d8ea
Внутрішній номер закупівлі:
22016165
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-07-08-004330-a
Замовник:
Рівненський міський центр комплексної реабілітації осіб та дітей з інваліднісю з порушенням опорно-рухового апарату "Крок"
×
-
Код ЄДРПОУ:
22561130
-
Адреса:
Україна, Рівненська область, Рівне
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Музичко Лариса Василівна +380362265970 tcipora@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33600000-6 Фармацевтична продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
145 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
08.07.2024 12:23 - 13.07.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
08.07.2024 12:23 - 16.07.2024 12:28
Аукціон:
17.07.2024 13:05 - 17.07.2024 13:28
Період кваліфікації:
17.07.2024 13:28 - 18.07.2024 14:43
Період завантаження договору:
24.07.2024 00:00 - 03.08.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴145 000.00 Фармацевтична продукція