-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Фармацевтична продукція
Оголошено тендер
145 000.00
UAH
Номер:
239f1b8faebe4dfba49dae9933ca5931
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-07-08-002745-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Рівненський міський центр комплексної реабілітації осіб та дітей з інваліднісю з порушенням опорно-рухового апарату "Крок"
×
-
Код ЄДРПОУ:
22561130
-
Адреса:
33028, Україна, Рівненська область, Рівне, вул. В'ячеслава Чорновола 40/56
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Рівненський міський центр комплексної реабілітації осіб та дітей з інваліднісю з порушенням опорно-рухового апарату "Крок"
×
-
Код ЄДРПОУ:
22561130
-
Адреса:
33028, Україна, Рівненська область, Рівне, вул. В'ячеслава Чорновола 40/56
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
145 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Фармацевтична продукція
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
33600000-6 Фармацевтична продукція
КЕКВ:
2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
Дата опублікування:
08.07.2024 10:40
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписФармацевтична продукція
Сума145 000.00 UAH