-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
ДК 021:2015:32320000-2: Телевізійне й аудіовізуальне обладнання
Тендер Prozorro UA-2024-07-07-000100-a
Завершена
240 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 200.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 200.00 UAH
Номер:
1a1b81c91a7b472893f68f05cbc838fe
Внутрішній номер закупівлі:
22011631
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-07-07-000100-a
Замовник:
Ліцей № 1 Гостомельської селищної ради Бучанського району Київської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
26025227
-
Адреса:
08290, Україна, Київська область, селище міського типу Гостомель, ВУЛИЦЯ РЕКУНОВА, будинок 11-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Дьяконова Олеся Олександрівна 380459732800 olesa@3g.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
240 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
07.07.2024 11:57 - 12.07.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
07.07.2024 11:57 - 15.07.2024 00:00
Період кваліфікації:
15.07.2024 00:00 - 15.07.2024 10:25
Період завантаження договору:
21.07.2024 00:00 - 31.07.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴240 000.00 ДК 021:2015:32320000-2: Телевізійне й аудіовізуальне обладнання