-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015:32320000-2: Телевізійне й аудіовізуальне обладнання
Оголошено тендер
240 000.00
UAH
Номер:
8b7068ae9dbd4835b82ee95e0153df8f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-07-07-000120-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Ліцей № 1 Гостомельської селищної ради Бучанського району Київської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
26025227
-
Адреса:
08290, Україна, Київська область, селище міського типу Гостомель, ВУЛИЦЯ РЕКУНОВА, будинок 11-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Ліцей № 1 Гостомельської селищної ради Бучанського району Київської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
26025227
-
Адреса:
08290, Україна, Київська область, селище міського типу Гостомель, ВУЛИЦЯ РЕКУНОВА, будинок 11-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
240 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015:32320000-2: Телевізійне й аудіовізуальне обладнання
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
07.07.2024 11:29
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума240 000.00 UAH