-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Перевезення вантажу
Тендер Prozorro UA-2024-07-05-006035-a
Завершена
14 000 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 70 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 70 000.00 UAH
Номер:
f00f073861c04b01a65b6cffdcd58439
Внутрішній номер закупівлі:
22006685
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-07-05-006035-a
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДОБРОПІЛЛЯВУГІЛЛЯ-ВИДОБУТОК"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43895975
-
Адреса:
85001, Україна, Донецька область, Добропілля, пр.Шевченка, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Тендерний відділ 380627744144,380994968750 dpdvv_tender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
14 000 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
05.07.2024 13:32 - 12.07.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
05.07.2024 13:32 - 15.07.2024 00:00
Період кваліфікації:
15.07.2024 00:00 - 15.07.2024 13:51
Період завантаження договору:
21.07.2024 00:00 - 31.07.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴14 000 000.00 Перевезення вантажу