• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Перевезення вантажу

Оголошено тендер

16 800 000.00 UAH
Номер: 9d42d29e585045818c38e11e8fb50cf8
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-07-05-007483-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДОБРОПІЛЛЯВУГІЛЛЯ-ВИДОБУТОК"
Замовник: ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДОБРОПІЛЛЯВУГІЛЛЯ-ВИДОБУТОК"
Очікувана вартість: 16 800 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Перевезення вантажу
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарів
Дата опублікування: 05.07.2024 13:27

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума16 800 000.00 UAH