-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 код 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів (Механічні запасні частини для філії "Дирекція з будівництва Дністровської ГАЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")
Тендер Prozorro UA-2024-07-04-007882-a
Торги не відбулися
50 490.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 500.00 UAH
мін. крок: 1% або 500.00 UAH
Номер:
a0652f4e661548429f180b41ac59a875
Внутрішній номер закупівлі:
21997623
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-07-04-007882-a
Замовник:
Приватне акціонерне товариство "Укргідроенерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20588716
-
Адреса:
07300, Україна, Київська область, Вишгород, м. Вишгород
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Комащук Віктор 380673733781 v.komashchuk@uhe.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
50 490.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
04.07.2024 15:18 - 12.07.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
04.07.2024 15:18 - 15.07.2024 09:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴50 490.00 Механічні запасні частини для філії "Дирекція з будівництва Дністровської ГАЕС" ПрАТ "Укргідроенерго"