• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

ДК 021:2015 код 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів (Механічні запасні частини для філії "Дирекція з будівництва Дністровської ГАЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")

Оголошено тендер

60 588.01 UAH
Номер: 3706488913ac46edad9ea0473092c391
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-06-04-003620-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ПрАТ "Укргідроенерго"
Замовник: Приватне акціонерне товариство "Укргідроенерго"
Очікувана вартість: 60 588.01 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015 код 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів (Механічні запасні частини для філії "Дирекція з будівництва Дністровської ГАЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")
Примітки: №322-24 від 03.06.2024 Місцезнаходження Замовника: Україна, 07300, Київська обл., Вишгородський район, м.Вишгород Категорія Замовника: відповідно до п. 4 ч. 4 ст. 2 Закону України "Про публічні закупівлі"
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів
Дата опублікування: 04.06.2024 10:43

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Описвласні кошти підприємства
Сума60 588.01 UAH