-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 4
Папір для друку
Тендер Prozorro UA-2024-07-04-003521-a
Завершена
50 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 250.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 250.00 UAH
Номер:
9d745c6075b945d9bfe8b10df2f19eda
Внутрішній номер закупівлі:
21993168
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-07-04-003521-a
Замовник:
МИКОЛАЇВСЬКА МИТНИЦЯ ДЕРЖАВНОЇ МИТНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44017652
-
Адреса:
54017, Україна, Миколаївська область, м. Миколаїв, вулиця Маріупольська, будинок 57-А
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Черноморець Наталя Вікторівна +380672437105 mk.gev@customs.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
50 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
04.07.2024 11:29 - 09.07.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
04.07.2024 11:29 - 12.07.2024 00:00
Аукціон:
12.07.2024 11:13 - 12.07.2024 11:36
Період кваліфікації:
12.07.2024 11:36 - 15.07.2024 11:07
Період завантаження договору:
21.07.2024 00:00 - 31.07.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴50 000.00 Папір для друку