-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Папір для друку
Оголошено тендер
50 000.00
UAH
Номер:
bbe03e06129b4ccaa9cb52b35c5305d9
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-06-27-011209-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
МИКОЛАЇВСЬКА МИТНИЦЯ ДЕРЖАВНОЇ МИТНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44017652
-
Адреса:
54017, Україна, Миколаївська область, м. Миколаїв, вулиця Маріупольська, будинок 57-А
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
МИКОЛАЇВСЬКА МИТНИЦЯ ДЕРЖАВНОЇ МИТНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44017652
-
Контактна особа:
Черноморець Наталя Вікторівна 0672437105 mk.gev@customs.gov.ua
-
Адреса:
54017, Україна, Миколаївська область, м. Миколаїв, вулиця Маріупольська, будинок 57-А
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
50 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Папір для друку
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
КЕКВ:
2000 Поточні видатки
КЕКВ:
2200 Використання товарів і послуг
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
27.06.2024 16:21
Дата модифікації:
27.06.2024 11:45
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Папір для друку
Кількість
250 паковання
Період постачання
до 31.08.2024
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума50 000.00 UAH