-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Каналізаційні люки ( ДК 021-2015 код 44420000-0 Будівельні товари)
Тендер Prozorro UA-2024-07-02-002066-a
Завершена
214 788.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 073.94 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 073.94 UAH
Номер:
b7a6cb5677b44b6fb57f8ae151c06131
Внутрішній номер закупівлі:
21970552
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-07-02-002066-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Прилукитепловодопостачання" Прилуцької міської ради Чернігівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
32863684
-
Адреса:
17500, Україна, Чернігівська область, м. Прилуки, вул. Садова, буд. 104
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Марина Іванівна +380509952546 tsvitkova65@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44420000-0 Будівельні товариАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
214 788.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
02.07.2024 10:39 - 07.07.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
02.07.2024 10:39 - 10.07.2024 10:34
Період кваліфікації:
10.07.2024 10:34 - 10.07.2024 11:22
Період завантаження договору:
16.07.2024 00:00 - 26.07.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴214 788.00 Каналізаційні люки