-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Каналізаційні люки ( ДК 021-2015 код 44420000-0 Будівельні товари)
Оголошено тендер
214 788.00
UAH
Номер:
b4e8541cad864e9babd97c94a21ed4b2
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-07-02-002768-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне підприємство "Прилукитепловодопостачання" Прилуцької міської ради Чернігівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
32863684
-
Адреса:
17500, Україна, Чернігівська область, м. Прилуки, вул. Садова, буд. 104
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Комунальне підприємство "Прилукитепловодопостачання" Прилуцької міської ради Чернігівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
32863684
-
Адреса:
17500, Україна, Чернігівська область, м. Прилуки, вул. Садова, буд. 104
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
214 788.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Каналізаційні люки ( ДК 021-2015 код 44420000-0 Будівельні товари)
Примітки:
Місце знаходження замовника. 17500, Чернігівська область, м.Прилуки, вул. Садова,104. Категорія замовника: юридичні особи та/або суб’єкти господарювання, які здійснюють діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання, зазначені у пункті 4 частини першої статті 2.
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
44420000-0 Будівельні товари
Дата опублікування:
02.07.2024 10:32
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Люк каналізаційний
Кількість
20 штука
Період постачання
(не задано)
Люк каналізаційний
Кількість
25 штука
Період постачання
(не задано)
Люк каналізаційний
Кількість
10 американська кварта для рідин
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума214 788.00 UAH