-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Деревина дров’яна непромислового використання
Тендер Prozorro UA-2024-07-01-008404-a
Закупівля здійснюється відповідно до вимог Закону України «Про публічні закупівлі» (зі змінами) (далі – Закон) та постанови Кабінету Міністрів України “Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» від 12.10.2022 № 1178 зі змінами(далі – Особливості) для забезпечення паливом Норинського ліцею Овруцької міської ради
Завершена
252 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 262.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 262.50 UAH
Номер:
1f84c6a49ad840d88143815a9957d7ab
Внутрішній номер закупівлі:
21967802
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-07-01-008404-a
Замовник:
НОРИНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ОВРУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
06670718
-
Адреса:
11154, Україна, Житомирська область, с. Норинськ, Коростенський район, вул. Шкільна, буд.3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Корсун Олена 380967343578 korsunolena63@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
252 500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
01.07.2024 17:19 - 06.07.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
01.07.2024 17:19 - 09.07.2024 00:00
Аукціон:
09.07.2024 12:29 - 09.07.2024 12:58
Період кваліфікації:
09.07.2024 12:58 - 29.07.2024 12:21
Період завантаження договору:
04.08.2024 00:00 - 14.08.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴252 500.00 Деревина дров’яна непромислового використання