-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Деревина дров’яна непромислового використання
Оголошено тендер
252 500.00
UAH
Номер:
0295c4ee0c444af2a558a7994b885a4b
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-07-01-010733-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
НОРИНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ОВРУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
06670718
-
Адреса:
11154, Україна, Житомирська область, с. Норинськ, Коростенський район, вул. Шкільна, буд.3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
НОРИНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ОВРУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
06670718
-
Адреса:
11154, Україна, Житомирська область, с. Норинськ, Коростенський район, вул. Шкільна, буд.3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
252 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Деревина дров’яна непромислового використання
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 Деревина
КЕКВ:
2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування:
01.07.2024 16:56
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписМіський бюджет
Сума252 500.00 UAH