-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Телевізор, Інтерактивна дошка
Тендер Prozorro UA-2024-06-27-008646-a
Завершена
38 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 190.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 190.00 UAH
Номер:
7ca12b554f224c2aacd2ca2d616045bc
Внутрішній номер закупівлі:
21948442
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-06-27-008646-a
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ВИЗИРСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43187500
-
Адреса:
67541, Україна, Одеська область, Одеський район, село Першотравневе, вул. Миру, буд. 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Альона Галат +380485596100 vtenderosvita@gmail.com https://vizirska-osvita.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
38 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
27.06.2024 15:53 - 02.07.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
27.06.2024 15:53 - 05.07.2024 00:00
Період кваліфікації:
05.07.2024 00:00 - 30.07.2024 17:21
Період завантаження договору:
05.08.2024 00:00 - 15.08.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴38 000.00 Телевізор, Інтерактивна дошка