-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Телевізор, Інтерактивна дошка
Оголошено тендер
38 000.00
UAH
Номер:
d763bb86498b419bb528b0fc8c6cb808
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-06-27-009895-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ВИЗИРСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43187500
-
Адреса:
67541, Україна, Одеська область, Одеський район, село Першотравневе, вул. Миру, буд. 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ВИЗИРСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43187500
-
Адреса:
67541, Україна, Одеська область, Одеський район, село Першотравневе, вул. Миру, буд. 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
38 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Телевізор, Інтерактивна дошка
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
27.06.2024 15:32
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума38 000.00 UAH