-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
Комплекти засобів навчання та навчального обладнання для кабінетів української мови в закладах загальної середньої освіти з навчанням мовами національних меншин та початкової школи
Тендер Prozorro UA-2018-07-04-001491-c
Торги не відбулися
4 089 229.31
UAH з ПДВ
мін. крок: 0% або 384.30 UAH
мін. крок: 0% або 384.30 UAH
Номер:
cbb7406fd7fd484b974132e00adbaa99
Внутрішній номер закупівлі:
2194828
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-07-04-001491-c
Замовник:
Відділ освіти Ізмаїльської райдержадміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02145168
-
Адреса:
68601, Україна, Одеська область, Ізмаїл, проспект Суворова, 62
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Черногор Оксана Юріївна +380484121185 buh.rayoo@gmail.com http://izmrvo.ucoz.com/
Класифікатор ДК 021:2015:
39160000-1 Шкільні мебліАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
4 089 229.31 UAH з ПДВ
Період уточнення:
04.07.2018 17:28 - 09.07.2018 17:33
Період прийому пропозицій:
04.07.2018 17:28 - 19.07.2018 17:33
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴227 160.01 Комплекти навчальної літератури та наочно-дидактичних матеріалів для кабінетів української мови в закладах загальної середньої освіти з навчанням мовами національних меншин
- Лот №2 ₴1 087 835.00 Комплекти засобів навчання для початкової школи
- Лот №3 ₴38 430.00 Комплекти стендів для кабінетів української мови
- Лот №4 ₴2 735 804.30 Меблі для кабінетів української мови та початкової школи