-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
Комплекти засобів навчання та навчального обладнання для кабінетів української мови в закладах загальної середньої освіти з навчанням мовами національних меншин та початкової школи
Тендер Prozorro UA-2018-07-04-001491-c
Торги не відбулися
4 089 229.31
UAH з ПДВ
мін. крок: 0% або 384.30 UAH
мін. крок: 0% або 384.30 UAH
Період оскарження:
04.07.2018 17:28 - 15.07.2018 00:00
Нічого не знайдено.