• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Код ДК 021:2015:51110000-6 - Послуги зі встановлення електричного обладнання монтаж джерела безперебійного живлення GERMAREL GmbH UPS-GER 160KVA до системи AnyScan ОФЕКТ/КТ\ПЕТ

закупівля відкритих торгів із особливостями здійснюється відповідно до вимог Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015р. № 922-VІIІ (далі – Закон), з урахуванням постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 року №1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (надалі – Постанова). Терміни, які використовуються в цій тендерній документації, вживаються в значеннях, визначених Законом та Постановою. Код ДК 021:2015:51110000-6 - Послуги зі встановлення електричного обладнання (монтаж джерела безперебійного живлення GERMAREL GmbH UPS-GER 160KVA до системи AnyScan ОФЕКТ/КТ\ПЕТ) благодійні кошти.

Завершена

310 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 550.00 UAH
Номер: 3dea65d3f27f46ff8befffd817011e07
Внутрішній номер закупівлі: 21947355
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-06-27-007640-a   
Замовник: НАЦІОНАЛЬНА ДИТЯЧА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ЛІКАРНЯ "ОХМАТДИТ" МОЗ УКРАЇНИ
Контактна особа: Шадура Олена Михайлівна 380675963609 lenatender1@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 51110000-6 Послуги зі встановлення електричного обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 310 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 27.06.2024 15:10 - 02.07.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 27.06.2024 15:10 - 05.07.2024 00:00
Період кваліфікації: 05.07.2024 00:00 - 08.07.2024 09:06
Період завантаження договору: 14.07.2024 00:00 - 24.07.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴310 000.00 Код ДК 021:2015:51110000-6 - Послуги зі встановлення електричного обладнання монтаж джерела безперебійного живлення GERMAREL GmbH UPS-GER 160KVA до системи AnyScan ОФЕКТ/КТ\ПЕТ