• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Код ДК 021:2015:51110000-6 - Послуги зі встановлення електричного обладнання монтаж джерела безперебійного живлення GERMAREL GmbH UPS-GER 160KVA до системи AnyScan ОФЕКТ/КТ\ПЕТ

Оголошено тендер

310 000.00 UAH
Номер: 966750c87ef94dc0a6a69b45907341cb
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-06-27-009200-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: НАЦІОНАЛЬНА ДИТЯЧА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ЛІКАРНЯ "ОХМАТДИТ" МОЗ УКРАЇНИ
Замовник: НАЦІОНАЛЬНА ДИТЯЧА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ЛІКАРНЯ "ОХМАТДИТ" МОЗ УКРАЇНИ
Очікувана вартість: 310 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Код ДК 021:2015:51110000-6 - Послуги зі встановлення електричного обладнання монтаж джерела безперебійного живлення GERMAREL GmbH UPS-GER 160KVA до системи AnyScan ОФЕКТ/КТ\ПЕТ
Примітки: закупівля відкритих торгів із особливостями здійснюється відповідно до вимог Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015р. № 922-VІIІ (далі – Закон), з урахуванням постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 року №1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (надалі – Постанова). Терміни, які використовуються в цій тендерній документації, вживаються в значеннях, визначених Законом та Постановою. Код ДК 021:2015:51110000-6 - Послуги зі встановлення електричного обладнання (монтаж джерела безперебійного живлення GERMAREL GmbH UPS-GER 160KVA до системи AnyScan ОФЕКТ/КТ\ПЕТ) благодійні кошти.
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 51110000-6 Послуги зі встановлення електричного обладнання
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 27.06.2024 15:06

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписДержавний бюджет України
Сума310 000.00 UAH