-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 2
Електрична енергія 2-го класу напруги; код ДК 021:2015 – 09310000-5 - "Електрична енергія"
Тендер Prozorro UA-2024-06-27-003957-a
Завершена
59 689 928.05
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 596 899.28 UAH
мін. крок: 1% або 596 899.28 UAH
Номер:
41a3477d6dc64f54b25faa025169aa6c
Внутрішній номер закупівлі:
21943705
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-06-27-003957-a
Замовник:
Державне підприємство "Поліграфічний комбінат "Україна" по виготовленню цінних паперів"
×
-
Код ЄДРПОУ:
16286441
-
Адреса:
04119, Україна, Київська область, м. Київ, вул. Дегтярівська, 38-44
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Георгій Нижник +380444810487 h.nyzhnyk@pk-ukraina.gov.ua http://www.pk-ukraina.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
59 689 928.05 UAH з ПДВ
Період уточнення:
27.06.2024 11:38 - 07.07.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
27.06.2024 11:38 - 10.07.2024 10:00
Період кваліфікації:
10.07.2024 10:00 - 16.07.2024 09:22
Період завантаження договору:
22.07.2024 00:00 - 01.08.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴59 689 928.05 Електрична енергія 2-го класу напруги; код ДК 021:2015 – 09310000-5 - "Електрична енергія"