• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Електрична енергія 2-го класу напруги; код ДК 021:2015 – 09310000-5 - "Електрична енергія"

Оголошено тендер

59 689 928.05 UAH
Номер: eacab41ab2c345a6836e8e4853b7d841
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-06-27-002110-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Державне підприємство "Поліграфічний комбінат "Україна" по виготовленню цінних паперів"
Замовник: Державне підприємство "Поліграфічний комбінат "Україна" по виготовленню цінних паперів"
Очікувана вартість: 59 689 928.05 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Електрична енергія 2-го класу напруги; код ДК 021:2015 – 09310000-5 - "Електрична енергія"
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Дата опублікування: 27.06.2024 10:01

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума59 689 928.05 UAH