-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з порізки паливної деревини.
Тендер Prozorro UA-2024-06-27-003085-a
Послуги з порізки паливної деревини.
Торги не відбулися
100 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 500.00 UAH
Номер:
f709bf12a5b44c1d94aab39676b610dc
Внутрішній номер закупівлі:
21942806
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-06-27-003085-a
Замовник:
УКРАЇНСЬКЕ ДЕРЖАВНЕ ПРОЕКТНЕ ЛІСОВПОРЯДНЕ ВИРОБНИЧЕ ОБ'ЄДНАННЯ
×
-
Код ЄДРПОУ:
00968167
-
Адреса:
08200, Україна, Київська область, Ірпінь, ВУЛИЦЯ ТРОЇЦЬКА, будинок 22-24
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Міма Наталія Володимирівна 380632308539 zakupki@lisproekt.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
77210000-5 Лісозаготівельні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
100 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
27.06.2024 11:03 - 02.07.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
27.06.2024 11:03 - 05.07.2024 08:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴100 000.00 Послуги з порізки паливної деревини.