• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з порізки паливної деревини.

Оголошено тендер

100 000.00 UAH
Номер: 8dd06a7dadcf4344aa9464eac2693d3d
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-06-27-003493-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: УКРАЇНСЬКЕ ДЕРЖАВНЕ ПРОЕКТНЕ ЛІСОВПОРЯДНЕ ВИРОБНИЧЕ ОБ'ЄДНАННЯ
Замовник: УКРАЇНСЬКЕ ДЕРЖАВНЕ ПРОЕКТНЕ ЛІСОВПОРЯДНЕ ВИРОБНИЧЕ ОБ'ЄДНАННЯ
Очікувана вартість: 100 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з порізки паливної деревини.
Примітки: Річний план.
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 77210000-5 Лісозаготівельні послуги
Дата опублікування: 27.06.2024 10:50

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з порізки паливної деревини.
Код ДК 021:2015: 77210000-5 Лісозаготівельні послуги
Кількість 400 метр кубічний
Період постачання до 31.12.2024

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписРозрахунки проводяться у безготівковій формі шляхом перерахунку коштів на рахунок Продавця
Сума100 000.00 UAH