-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з монтажу та встановлення систем пожежної сигналізації та передавання тривожних сповіщень (в частині системи оповіщення про пожежу і покажчиків напрямку евакуювання) на об'єкті Замовника: корпус В-3 (другий поверх) , корпус Г-4 (другий поверх) за адресою:61051, м. Харків, вул Клочківська, буд 337 А.
Тендер Prozorro UA-2024-06-26-009713-a
Завершена
317 700.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 588.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 588.50 UAH
Номер:
c8b4227482ad4e58a2fc9a448a70a667
Внутрішній номер закупівлі:
21937957
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-06-26-009713-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ОБЛАСНА ДИТЯЧА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02003600
-
Адреса:
61093, Україна, Харківська область, місто Харків, вулиця Озерянська, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Лариса Шостак +380577251087 tendershostak@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45310000-3 Електромонтажні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
317 700.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
26.06.2024 16:17 - 01.07.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
26.06.2024 16:17 - 04.07.2024 00:00
Аукціон:
04.07.2024 11:41 - 04.07.2024 12:04
Період кваліфікації:
04.07.2024 12:04 - 05.07.2024 15:11
Період завантаження договору:
11.07.2024 00:00 - 21.07.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴317 700.00 Послуги з монтажу та встановлення систем пожежної сигналізації та передавання тривожних сповіщень (в частині системи оповіщення про пожежу і покажчиків напрямку евакуювання) на об'єкті Замовника: корпус В-3 (другий поверх) , корпус Г-4 (другий поверх) за адресою:61051, м. Харків, вул Клочківська, буд 337 А.