-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з монтажу та встановлення систем пожежної сигналізації та передавання тривожних сповіщень (в частині системи оповіщення про пожежу і покажчиків напрямку евакуювання) на об'єкті Замовника: корпус В-3 (другий поверх) , корпус Г-4 (другий поверх) за адресою:61051, м. Харків, вул Клочківська, буд 337 А.
Оголошено тендер
317 700.00
UAH
Номер:
dba4ba0d27aa4eff811e9e8c53fded47
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-06-26-011781-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ОБЛАСНА ДИТЯЧА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02003600
-
Адреса:
61093, Україна, Харківська область, місто Харків, вулиця Озерянська, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ОБЛАСНА ДИТЯЧА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02003600
-
Адреса:
61093, Україна, Харківська область, місто Харків, вулиця Озерянська, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
317 700.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з монтажу та встановлення систем пожежної сигналізації та передавання тривожних сповіщень (в частині системи оповіщення про пожежу і покажчиків напрямку евакуювання) на об'єкті Замовника: корпус В-3 (другий поверх) , корпус Г-4 (другий поверх) за адресою:61051, м. Харків, вул Клочківська, буд 337 А.
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
45310000-3 Електромонтажні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
26.06.2024 16:08
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Описвласні кошти (власні надходження)
Сума317 700.00 UAH