-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Шкільні меблі
Тендер Prozorro UA-2018-06-14-000880-b
(коплект з 5-ти одномісних парт та 5 стільців)
Завершена
525 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 5 300.00 UAH
мін. крок: 1% або 5 300.00 UAH
Номер:
76cea7eb5fcb4414928ff153fc9da8cc
Внутрішній номер закупівлі:
2193778
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-06-14-000880-b
Замовник:
Відділ освіти Рокитнянської районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02143761
-
Адреса:
09600, Україна, Київська область, Рокитне, вул. Заводська ,2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Бабенко Ганна Валентинівна +380456251371 osvitark@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
39160000-1 Шкільні мебліАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
525 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
5 300.00 UAH
Період уточнення:
14.06.2018 20:12 - 22.06.2018 09:00
Період прийому пропозицій:
14.06.2018 20:12 - 02.07.2018 09:00
Аукціон:
03.07.2018 11:26 - 03.07.2018 11:53
Період кваліфікації:
03.07.2018 11:53 - 06.07.2018 09:11
Період завантаження договору:
03.07.2018 11:53 - 23.07.2018 11:53
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Шкільні меблі
Кількість
72 комплект
Період постачання
до 23.08.2018
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "МЕБЛІ-УКРСПЕЦТОРГ"
Оскарження: 03.07.2018 11:53 - 17.07.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41386341
-
Контактна особа:
Ольга Худолий +380662976990 mebel.ukrspetstorg@gmail.com
-
Адреса:
62332, Україна, Харківська область, село Руська Лозова, ВУЛИЦЯ ПОЛЬОВА, будинок 14/3
Оскарження: 03.07.2018 11:53 - 17.07.2018 00:00
Початкова пропозиція
416 592.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
416 592.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
06.07.2018 09:11
Документи
27
Скарги
0
ТОВ Смаковка
×
-
Код ЄДРПОУ:
37382000
-
Контактна особа:
Цимеров Павло Володимирович +380934609439 smakovka.pavel@gmail.com http://smakovka.in.ua
-
Адреса:
09117, Україна, Київська область, Біла Церква, вулиця Водопійна, будинок 25, офіс 170
Початкова пропозиція
496 800.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
496 800.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
20
Скарги
0
ФОП Тютюн Володимир Іванович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2986300637
-
Контактна особа:
Тютюн Володимир Іванович +380955759097 tyutyunv@gmail.com
-
Адреса:
07544, Україна, Київська область, село Коржі, Київська обл., Баришівський р-н,с.Коржі, вул. Грушевського, 22, кв.4.
Початкова пропозиція
504 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
504 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
12
Скарги
0
Контракти
Номер:
d66358b9cef14a19b650c3aa7da4e4cf
Ідентифікатор договору:
UA-2018-06-14-000880-b-a1
Постачальник:
ТОВ "МЕБЛІ-УКРСПЕЦТОРГ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41386341
-
Контактна особа:
Ольга Худолий +380662976990 mebel.ukrspetstorg@gmail.com
-
Адреса:
62332, Україна, Харківська область, село Руська Лозова, ВУЛИЦЯ ПОЛЬОВА, будинок 14/3
Номер договору:
121
Сума договору:
416 592.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
18.07.2018 00:00 - 31.12.2018 23:59
Дата підписання:
18.07.2018 00:00
Статус:
Підписаний