-
Відкриті торги
-
КЕП
Шкільні меблі
416 592.00
UAH з ПДВ
Номер:
d66358b9cef14a19b650c3aa7da4e4cf
Ідентифікатор договору:
UA-2018-06-14-000880-b-a1
Постачальник:
ТОВ "МЕБЛІ-УКРСПЕЦТОРГ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41386341
-
Контактна особа:
Ольга Худолий +380662976990 mebel.ukrspetstorg@gmail.com
-
Адреса:
62332, Україна, Харківська область, село Руська Лозова, ВУЛИЦЯ ПОЛЬОВА, будинок 14/3
Класифікатор ДК 021:2015:
39160000-1 Шкільні мебліАналіз за цим CPV
Номер договору:
121
Дата підписання:
18.07.2018 00:00
Період дії договору:
18.07.2018 00:00 - 31.12.2018 23:59
Сума договору:
416 592.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 416 592.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Шкільні меблі
Кількість
72 комплект
Період постачання
до 23.08.2018